Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Dumlupınar Caddesi üzerinde  bulunan ayakkabı tamircilerini ve  Meydan Taksi çalışanlarının iş yerlerini ziyaret ederek  bir araya geldi.
 
Ayakkabı tamircileriyle bir süre sohbet ederek sorun ve isteklerini dinledi. Ayakkabı tamircileri Mesleği sayesinde kimseye muhtaç olmadan ailelerinin  geçimini sağladıklarını belirttiler.
 
Daha sonra meydan  taksi durağını ziyaret ederek taksici esnafın sorun ve taleplerini dinleyen Kaymakam Canpolat, taksicilerin toplumsal bir göreve hizmet ettiklerini, bu hizmetleri esnasında bazı sorunlar yaşadıklarını, taksici esnaflarımızın daha iyi koşullarda hizmet sunabilmeleri için sorunların çözüm noktasında yanlarında olacağını ifade etti.
 
Kaymakam Canpolat, Esnafların Sorun ve isteklerini dinledi ve devletin Kapılarının herkese her zaman açık olduğunu belirterek, bol ve hayırlı kazançlar dileğinde bulundu.
 
Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren ayakkabı  tamircileri ve meydan taksi çalışanları Kaymakam Abdurrezzak Canpolat’a teşekkür etti.